Ecce Homo Šternberk
24. 4. 2021 - 25. 4. 2021
Pořadatel
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK
Uzávěrka přihlášek
16. 4. 2021, 23:59
Bez omluvených | |
Počet přihlášených: | 99 |
CEZ HA: | 11 |
MČR: | 49 |
MČR HA: | 10 |
ČT: | 21 |
MMSR PAV: | 40 |
# | Jezdec | Nár. | Soutěžící | CEZ HA | MČR | MČR HA | ČT | MMSR PAV |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Automobil | ||||||||
1 | BENEŠ Miloš | CZE | GMS RACING TEAM | E2-SS nad 2000 do 3000 ccm | ||||
Osella FA 30 | ||||||||
2 | BORMOLINI Fausto | ITA | BORMOLINI Fausto | E2-SS nad 2000 do 3000 ccm | Kategorie II - všechny automobily | |||
Reynard K02 | ||||||||
3 | FAUSTINI Robin | CHE | FAUSTINI Robin | Kategorie II - všechny automobily | ||||
Reynard K02 | ||||||||
4 | NAPIONE renzo | ITA | NAPIONE renzo | Kategorie II - všechny automobily | ||||
Reynard K02 | ||||||||
5 | AXEL PETIT | FRA | AXEL PETIT | E2 | ||||
Tatuus Formula Masters S2000 | ||||||||
6 | SVOBODA Jiří | CZE | Nutrend Jantar Team | E2-SS nad 2000 do 3000 ccm | Kategorie II - všechny automobily | |||
Lola B 03/51 | ||||||||
7 | JUHÁS Martin | SVK | Ambruz Racing | E2-SS nad 1600 do 2000 ccm | Kategorie II - všechny automobily | |||
Tatuus Formula Masters S2000 | ||||||||
8 | DVOŘÁK Pavel | CZE | DVOŘÁK Pavel | E2-SS nad 1600 do 2000 ccm | Kategorie II - všechny automobily | |||
Martini F2 | ||||||||
9 | MATUŠKA Martin | SVK | MATUŠKA Martin | E2-SS do 1400 ccm | Kategorie II - všechny automobily | |||
Formule Intech | ||||||||
11 | TRNKA Petr | CZE | ACCR CZECH TRNKA RACING TEAM | E2-SC nad 2000 do 3000 ccm | Kategorie II - všechny automobily | |||
Norma M 20 FC | ||||||||
12 | JANÍK Václav | CZE | Nutrend - Jantar Team | Kategorie II - všechny automobily | ||||
Norma M 20 FC Turbo | ||||||||
13 | VÍTEK Petr | CZE | CLIMART RACING TEAM | E2-SC nad 2000 do 3000 ccm | Kategorie II - všechny automobily | |||
Osella PA 30 | ||||||||
14 | PETIT Sébastien | FRA | PETIT Sébastien | E2 | ||||
Norma M 20 FC | ||||||||
15 | PETIT Kevin | FRA | PETIT Kevin | E2 | ||||
Norma M 20 FC | ||||||||
16 | MADRIAN Ferdinand | AUT | AMBRUZ RACING | E2-SC nad 2000 do 3000 ccm | Kategorie II - všechny automobily | |||
Norma M 20 FC | ||||||||
17 | ŠVORC Roman | CZE | PGRace Czech Motorsport s.r.o. | E2-SC nad 2000 do 3000 ccm | ||||
Lucchini P3 | ||||||||
20 | MLEJNEK Aleš | CZE | MLEJNEK Aleš | E2-SC nad 1600 do 2000 ccm | Kategorie II - všechny automobily | |||
Norma F 20 | ||||||||
21 | DĚDEK David | CZE | Nutrend - Jantar Team | E2-SC nad 1600 do 2000 ccm | Kategorie II - všechny automobily | |||
Norma M 20 FC | ||||||||
22 | CHUDOBA Zdeněk | CZE | AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK | E2-SC nad 1600 do 2000 ccm | ||||
Norma F 20 | ||||||||
23 | NECKÁŘ Libor | CZE | AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK | E2-SC nad 1600 do 2000 ccm | ||||
Ligier JS 53 Evo 2 | ||||||||
24 | KRÁČMAR Zdeněk | CZE | AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK | E2-SC do 1400 ccm | ||||
Demon Car CM 1000 | ||||||||
25 | SVOBODA Milan | CZE | Automotoklub Pelhřimov | E2-SC do 1400 ccm | Kategorie II - všechny automobily | |||
BRC CM 05 Evo | ||||||||
39 | MICHL Dan | CZE | Michl ACCR Czech Team | Skupina 1 | ||||
Lotus Elise | ||||||||
40 | KRAMPOTA Ivo | CZE | KRAMPOTA Ivo | Skupina 1 | ||||
BMW M3 E36 | ||||||||
41 | KLUZA Waldemar | POL | KLUZA Waldemar | Skupina 1 | Skupina 1 | |||
Škoda Fabia | ||||||||
45 | MILOŇ Ján | SVK | Jantar Team | Skupina 2 | ||||
Škoda Fabia R5 | ||||||||
46 | JERMAN Martin | CZE | JERMAN Martin | Skupina 2 | Skupina 2 | |||
Lamborghini Huracán GT3 | ||||||||
47 | KMÍNEK Zdeněk | CZE | KMÍNEK Zdeněk | Skupina 2 | Skupina 2 | |||
Lamborghini Gallardo GT3 | ||||||||
48 | MIČKO Branislav | SVK | LamaRacing | Skupina 2 | ||||
Škoda Fabia | ||||||||
49 | SVOZIL Michal | CZE | AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK | Skupina 2 | ||||
BMW E36 | ||||||||
55 | DROTÁR Igor | SVK | DROTAR Autošport RS | Skupina 3 | ||||
Škoda Fabia WRC | ||||||||
56 | VOJÁČEK Lukáš | CZE | ACCR Czech Ennoble team | Skupina 3 | Skupina 3 | |||
Subaru Impreza WRX Sti | ||||||||
57 | VAVŘINEC Tomáš | CZE | ACCR Czech CRC Team | Skupina 3 | ||||
Mitsubishi Lancer Evo IX | ||||||||
58 | ŠUTLAK miroslav | SVK | ŠUTLAK miroslav | Skupina 3 | Skupina 3 | |||
Škoda Fabia | ||||||||
59 | MUTŇANSKÝ Ivan | SVK | NB Racing | Skupina 3 | Skupina 3 | |||
Mitsubishi Lancer Evo X | ||||||||
60 | STEHLIK Karel | CZE | STEHLÍK Karel | Skupina 3 | Skupina 3 | |||
Mitsubishi Lance Evo IX | ||||||||
65 | TRNĚNÝ Karel | CZE | TRNĚNÝ Karel | Skupina 4 | Skupina 4 | |||
Škoda Fabia R5 | ||||||||
66 | AMBRUZ Peter | SVK | AMBRUZ RACING | Skupina 4 | Skupina 4 | |||
Mitsubishi Lance Evo IX | ||||||||
67 | DUBÓCZI Jaroslav | SVK | Demo motorsport team | Skupina 4 | Skupina 4 | |||
Seat Leon Tdi Supercopa | ||||||||
68 | LIEDL Tomáš | SVK | AutoSportTeam Presskam | Skupina 4 | Skupina 4 | |||
Seat Seat Leon Supercopa | ||||||||
69 | OŠMERA Jiří | CZE | OŠMERA Jiří | Skupina 4 | Skupina 4 | |||
Volkswagen Scirocco | ||||||||
70 | BEJDA Pavel | CZE | BEJDA Pavel | Skupina 4 | ||||
Škoda Octavia Cup | ||||||||
71 | BEJDA Vojtěch | CZE | BEJDA Vojtěch | Skupina 4 | ||||
Škoda Octavia Cup | ||||||||
72 | HRUBÝ Milan | ZAF | HRUBÝ Milan | Skupina 4 | ||||
Chevrolet Corsa | ||||||||
73 | POPOVÁ Eliška | CZE | POPOVÁ Eliška | Skupina 4 | ||||
Suzuki Swift GTi | ||||||||
80 | MEIXNER Richard | CZE | KV MOTOR TEAM s.r.o. | Skupina 5 | Skupina 5 | |||
Renault Clio Sport | ||||||||
81 | KACVINSKÝ Peter | SVK | AMBRUZ RACING | Skupina 5 | Skupina 5 | |||
Renault Clio 16V | ||||||||
82 | ČAMBÁLIK Bohumír | SVK | STRONG RACING TEAM | Skupina 5 | Skupina 5 | |||
Honda Civic Type R3 | ||||||||
83 | ČAMBAL Mojmír | SVK | RS-Team | Skupina 5 | Skupina 5 | |||
Citroën Saxo VTS | ||||||||
84 | FUSKO Frantisek | SVK | Kesko racing | Skupina 5 | ||||
Seat Leon TDi | ||||||||
85 | CIKOR Radomir | SVK | MAXMOTORSPORT | Skupina 5 | ||||
Honda Civic Type R | ||||||||
86 | KURIC Vladimír | SVK | JANTAR TEAM s.r.o. | Skupina 5 | ||||
Seat Ibiza Cupra | ||||||||
87 | PURS Patrik | SVK | MAXMOTORSPORT | Skupina 5 | ||||
Honda Civic Vti | ||||||||
88 | SEDLÁČEK Vlastimil | SVK | SEDLÁČEK Vlastimil | Skupina 5 | ||||
Honda Civic Vti | ||||||||
89 | PLUHAŘ Jindřich | CZE | AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK | Skupina 5 | ||||
Nissan Sunny GTI | ||||||||
90 | KRÁLÍK Adam | CZE | KRÁLÍK Adam | Skupina 5 | ||||
Seat Leon TDi | ||||||||
91 | JEŽEK Radim | CZE | JEŽEK Radim | Skupina 5 | ||||
Škoda Felicia | ||||||||
92 | ŠPILKA Michal | CZE | AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK | Skupina 5 | ||||
Škoda Felicia Pick-Up Freestyle | ||||||||
93 | AMBRUZ Anna | SVK | AMBRUZ RACING | Skupina 5 | Skupina 5 | |||
Honda Civic Type-R | ||||||||
169 | KOPEČEK Pavel | CZE | AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK | E2-H nad 1000 do 1400 ccm | ||||
Easter Mtx 1-02 | ||||||||
170 | HLAVINKA Josef | CZE | AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK | E2-H nad 1000 do 1400 ccm | ||||
Tomis 99-04 | ||||||||
171 | HLAVINKA Josef | CZE | AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK | E2-H nad 1600 do 2000 ccm | ||||
Opel Lotus | ||||||||
172 | HLAVÁČEK Josef | CZE | HLAVÁČEK Josef | E2-H nad 1600 do 2000 ccm | ||||
Škoda Octavia Cup | ||||||||
173 | ČEPIČKA Vlastimil | CZE | ČEPIČKA Vlastimil | E2-H nad 1600 do 2000 ccm | ||||
Mitsubishi Lancer Evo X | ||||||||
174 | OSLADIL Jan | CZE | AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK | E2-H nad 1600 do 2000 ccm | ||||
Opel Lotus | ||||||||
175 | STUDENÝ Lukáš | CZE | ALCORE MOTORSPORT, o.s. | E2-H do 1000 ccm | ||||
Gloria C8F | ||||||||
179 | NOVÁK Marek | CZE | NOVÁK Marek | Sprint car do 600 ccm | ||||
Kart Cross Kamikaz 3 | ||||||||
180 | DLOUHÝ Petr | CZE | DLOUHÝ Petr | Sprint car do 600 ccm | ||||
Sprint Car Barracuda | ||||||||
183 | VYMĚTAL Lubomír | CZE | VYMĚTAL Lubomír | Skupina 2 | ||||
BMW M3 E46 | ||||||||
184 | ŠUBA Ladislav | CZE | gt2 motorsport s.r.o. | Skupina 2 | ||||
BMW E36 | ||||||||
185 | KOTEK Pavel | CZE | AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK | Skupina 2 | ||||
BMW M3 | ||||||||
189 | TOMEČEK Lukáš | CZE | AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK | Skupina 3 | ||||
Volkswagen Golf Gti Oettinger | ||||||||
190 | RŮŽIČKA Martin | CZE | AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK | Skupina 3 | ||||
Škoda Fabia S2000 | ||||||||
193 | ZOUFALÝ Karel | CZE | AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK | Skupina 5 | ||||
Škoda Felicia Pick-Up Freestyle | ||||||||
194 | MÜLLER Michal | CZE | ALCORE MOTORSPORT, o.s. | Skupina 5 | ||||
Škoda 100 | ||||||||
195 | MÜLLER Lukáš | CZE | ALCORE MOTORSPORT, o.s. | Skupina 5 | ||||
Škoda Octavia Cup | ||||||||
196 | KLIMEŠ Lukáš | CZE | AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK | Skupina 5 | ||||
Ford Puma | ||||||||
197 | HEJL Vladimír | CZE | ALCORE MOTORSPORT, o.s. | Skupina 5 | ||||
Škoda Octavia Cup | ||||||||
198 | FURIŠ Filip | CZE | ALCORE MOTORSPORT, o.s. | Skupina 5 | ||||
Honda Civic | ||||||||
199 | BOHÁČ Milan | CZE | BOHÁČ Milan | Skupina 5 | ||||
Renault Clio 16V | ||||||||
205 | ZMEŠKAL Miloš | CZE | ZMEŠKAL Miloš | E5 | ||||
Ralt 032 | ||||||||
210 | ILLÉŠ Vojtěch | SVK | MTB Racing Team | D2 | ||||
BMW 320i | ||||||||
213 | CHYTIL Martin | CZE | CHYTIL Martin | E8 | ||||
MTX 1-06 B | ||||||||
214 | DOLEŽAL Lubomír | CZE | DOLEŽAL Lubomír | E7 | ||||
MTX 1-06 B | ||||||||
215 | KMEŤ František | SVK | AUTOŠPORT KMEŤ | C5 | E2 | |||
MTX 1-03 | ||||||||
216 | FRONĚK Michal | CZE | FRONĚK Michal | Skupina 1 | ||||
Aero Minor Le Mans | ||||||||
217 | BAUER František | CZE | BAUER František | Skupina 1 | ||||
MG Rover 25 | ||||||||
218 | BENÍK Tomáš | SVK | MTB Racing Team | C3 | ||||
Lancia Beta Coupe | ||||||||
219 | JIRÁTKO Karel | CZE | JIRÁTKO Karel | C3 | ||||
Opel Ascona A | ||||||||
220 | CZAPKA Marian | POL | Katrex Karolina Autosport | C3 | C3 | |||
Porsche 928 | ||||||||
223 | STRNAD Petr | CZE | STRNAD Petr | B3 | ||||
Škoda 130 RS | ||||||||
224 | ONDREJKA Ján | SVK | ONDREJKA Ján | B9 | ||||
Giom 01 | ||||||||
225 | PRÁŠEK Jaroslav | CZE | gt2 motorsport s.r.o. | Skupina 2 | ||||
Chevron B42 F2 | ||||||||
227 | BENÍK Marcel | SVK | MTB Racing Team | A5 | ||||
BMW 2002 TI | ||||||||
228 | KONICAR Vladimír | CZE | KONICAR Vladimír | A5 | ||||
BMW 2002 | ||||||||
229 | KUDELA Robert | CZE | KUDELA Robert | A3 | A3 | |||
Talbot Lago | ||||||||
230 | KUDELA František | CZE | KUDELA František | A3 | A3 | |||
Talbot Lago | ||||||||
990 | OSLADIL Jan | CZE | OSLADIL Jan | Kategorie II - všechny automobily | ||||
Opel Lotus | ||||||||
991 | TRNKA Petr | CZE | ACCR CZECH TRNKA RACING TEAM | E2-SC nad 2000 do 3000 ccm | ||||
Norma M 20 FC |